Gebze telefon santrali

SERVİS HİZMETLERİMİZ :

 Gebze telefon santrali teknik servisi, gebze ip santral teknik servis, gebze bulut santral teknik servis.

Telefon santralı, genel olarak birçok telefonun bir merkeze bağlı olarak aralarında iletişim sürekliliğini sağlamak amacıyla geliştirilmiş olup gelen ve giden aramaları otomatik olarak yönlendiren telekomünikasyon sistemine verilen isimdir.

Analog santral; genellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerde tercih edilen, iletişimi merkeze bağlı kablolar aracılığıyla sağlayan modüler bir sistemdir. Analog santrallar küçük ve orta ölçekli firmaların iç ve dış görüşmeleri bu santral üzerinden yönetilmektedir.

PBX'in açılımı, Özel Santral demektir, yani bir şirket içersinde kullanılan özel telefon şebekesidir. PBX telefon sistemi kullanıcıları, dışarıya telefon etmek için birkaç tane dış telefon hattını paylaşır.   

IP Telefonlarına bazen VoIP telefonları, SIP telefonları ya da telefon programları denir. Bunların hepsi aynı şeydir ve sesin internet üzerinden iletilmesi prensibini esas alır, ya da VoIP (ya da internet üzerinden ses protokolü) teknolojisi olarak daha iyi bilinir.

Sanal Santral, eski tip fiziksel telefon santrallerinin yerini alan, sanallaştırma teknolojisiyle internet üzerinden hizmet veren, internetin olduğu her yerden santral özelliklerini kullanabileceğiniz internet tabanlı yeni nesil telefon santralidir.

Telefon santralları, gelen ve giden çağrıları otomatik olarak yönlendiren telekomünikasyon sistemine verilen genel isimdir. ... Telefon numaraları işleve göre standart numaralar, 444'lü numaralar, 0850'li numaralar vb. şekillerde çeşitlenebilmektedir.

Gebze telefon santrali, gebze ip santral,gebze bulut santral, gebze telefon santrali teknik servis, gebze telefon santrali teknik destek, gebze telefon santrali servisi, gebze telefon santrali tamiri, gebze telefon santrali satan firmalar